Куриозен гол в женски футболен мач превзе интернет! (видео)

Куриозен гол в женски футболен мач стана хит в интернет!

След като вчера мъжкият тим на Ливърпул победи драматично с 16:15 сл. д. Мидълзбро, часове преди това дамите на червения клуб също взеха драматична победа – 2:1 като гост на Бирмингам в дербито на женското първенство.

Интересното в срещата стана в 87-мата и 88-мата минути. Ливърпул водеше с 1:0 с гол на Аманда да Коща в 29-ата минута.

3 преди края обаче Керякоплис изравни и бирмингамки почнаха да се радват на отърваната загуба. Уви, прекалено рано. Докато домакинският тим празнуваше изравнителния гол, ливърпулки изпълниха набързо центъра и Спенсър прехвърли противниковата вратарка за 1:2. Съдията зачете попадението, ала по-късно призна, че е било нередовно, тъй като не бил дал сигнал играта да се поднови. Естествено, попадението отприщи напрежението в състава на Бирмингам, който с право недоволстваше.