Уотфорд и Уест Хем завършиха наравно 1:1 в мач от Премиър Лийг

Уотфорд и Уест Хем завършиха наравно 1:1 в двубоя от 26-ия кръг на Висшата лига. Срещата се проведе на стадион „Викаридж Роуд” и предложи истинско зрелище и много емоции. Домакините поведоха още в третата минута, след като Трой Дийни бе точен от дузпа. Наказателният удар бе отсъден заради нарушение срещу Мауро Сарате.

Той получи тежка контузия в коляното през първата част и бе изнесен на носилка и кислородна маска. Сарате бе откаран в болница.

В 73-ата минута равенството бе възстановено. Антонио отправи силен удар по земя, топката се удари първо в дясната, а после в лявата греда преди да попадна в Андре Аю, който от движение не сгреши.

Антонио бе изгонен пети минути преди края на редовното време  с втори жълт картон. Съдията прецени, че той е играл с ръка, което беше дискусионно.

Уотфорд се изкачиха на 12-ото място в таблицата, а Уест Хем станаха девети.