ЦСКА София ще победи Черно море във Варна

Григор Димитров ще вземе шеста победа над Гофен

ЦСКА София ще победи Черно море във Варна – това определи Еврофутбол за старта на пролетния дял на първенството:

Черно море – ЦСКА София Сингъл „1“-2.45 „Х“-2.80 „2“-2.15

Ето още два интересни двубоя от Първа професионална лига:

Дунав Русе – Берое Сингъл „1“-2.25 „Х“-2.95 „2“-2.25
Пирин Благоевград – Левски София Сингъл „1“-4.35 „Х“-3.25 „2“-1.45

Срещи от Германия, Купата на Англия, Чемпиъншип, Испания и Италия са сред акцентите в идните дни:

Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила Сингъл „1“-1.53 „Х“-3.15 „2“-4.10

Григор Димитров ще постигне шеста победа над Давид Гофен според Еврофутбол. Това ще стане на ¼-финалите на тенис-турнира в Ротердам от сериите ATP500. Двубоят е днес от 20.30 часа:

Григор Димитров – Давид Гофен Сингъл „1“-1.24 „2“-2.35

Еврофутбол ще раздаде допълнителни печалби на обща стойност 34 000 лева в продължение на повече от четири седмици – така накратко може да бъде описана поредната кампания, която стартира днес, 17.02.2017 г. Букмейкърската къща ще зарадва участниците си и всяка седмица ще дава шест суми от по 1000 лева. Кой ще вземе най-голямата печалба – от 10 000 лева ще стане ясно на 22.03.2017 г. Повече информация може да намерите тук.

Шуменец позна загубата на Лудогорец от Копенхаген в Лига Европа, както и успехът на Краснодар над Фенербахче и прибра 2 076,80 лева. В сряда силистренец си тръгна с 4 968,74 лева след предвиждане за Под/Над 2,5 гола за пет мача в права колонка.

СПОРТМАКС направи по-богат софиянец, който в четвъртък прибра общо 3 359,40 лева за комбинация от Точен резултат + Първо полувреме/Краен изход + Секунда на 1-ви гол. Бургазлия взе 1 679,70 лева за точен резултат, а жител на Костинброд заслужи 1 180 лева за Точен резултат. Във вторник в Бяла Слатина празнуваха, заради печалба от 2 029,20 лева Точен резултат + Секунда на 1-ви гол + Първи голмайстор.

Плевенчанин грабна 1 218,60 лева от Гонки в сряда за предвиждане за 1-3 място в сряда. Пловдивчанин пък заслужи 1 200 лева за Победител в четвъртък, а хасковлия дублира неговото предвиждане и си тръгна със същата сума, но в сряда.