Днес бе обявена програмата от 11 – ти до 17 – ти кръг на Втора професионална футболна лига. Мачовете ще се играят, както следва:
XI кръг
29.09/четвъртък/ |
Марица Пд |
– |
Монтана 1921 |
17.00 |
|
30.09/петък/ |
Спартак Пл |
– |
Беласица |
16.00 |
|
|
Литекс |
– |
Спортист Своге |
16.00 |
|
|
Дунав Рс |
– |
Витоша Бис |
16.00 |
|
|
Янтра Гб |
– |
Крумовград |
16.00 |
|
04.10/вторник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
– |
Етър ВТ |
16.00 |
|
|
Созопол |
– |
Ботев Пд II |
16.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
– |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Струмска слава |
– |
Миньор Пк |
16.00 |
|
XII кръг
07.10/петък/ |
Витоша Бис |
– |
Марица Пд |
16.00 |
|
08.10/събота/ |
Етър ВТ |
– |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Монтана 1921 |
– |
Созопол |
16.00 |
|
|
Спортист Своге |
– |
Дунав Рс |
16.00 |
|
|
Беласица |
– |
Литекс |
16.00 |
|
09.10/неделя/ |
Миньор Пк |
– |
Спартак Пл |
15.15 |
|
|
Ботев Пд II |
– |
Янтра Гб |
16.00 |
|
10.10/понеделник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
– |
Струмска слава |
16.00 |
|
11.10/вторник/ |
Крумовград |
– |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
XIII кръг
15.10/събота/ |
Струмска слава |
– |
Етър ВТ |
14.45 |
|
|
Литекс |
– |
Миньор Пк |
16.00 |
|
|
Дунав Рс |
– |
Беласица |
16.00 |
|
|
Марица Пд |
– |
Спортист Своге |
16.00 |
|
|
Спартак Пл |
– |
ЦСКА 1948 II Сф |
16.00 |
|
|
Созопол |
– |
Витоша Бис |
16.00 |
|
|
Янтра Гб |
– |
Монтана 1921 |
16.00 |
|
16.10/неделя/ |
Добруджа |
– |
Крумовград |
16.00 |
|
18.10/вторник/ |
Лудогорец ІІ |
– |
Ботев Пд II |
16.00 |
|
XIV кръг
22.10/събота/ |
Етър ВТ |
– |
Крумовград |
15.15 |
|
|
Витоша Бис |
– |
Янтра Гб |
16.00 |
|
|
Спортист Своге |
– |
Созопол |
16.00 |
|
|
Беласица |
– |
Марица Пд |
16.00 |
|
|
Миньор Пк |
– |
Дунав Рс |
16.00 |
|
|
Струмска слава |
– |
Спартак Пл |
16.00 |
|
23.10/неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
– |
Литекс |
16.00 |
|
24.10/понеделник/ |
Ботев Пд II |
– |
Добруджа |
16.00 |
|
|
Монтана 1921 |
– |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
XV кръг
28.10/петък/ |
Спартак Пл |
– |
Етър ВТ |
14.00 |
|
29.10/събота/ |
Марица Пд |
– |
Миньор Пк |
12.45 |
|
|
Литекс |
– |
Струмска слава |
14.30 |
|
|
Созопол |
– |
Беласица |
14.30 |
|
|
Янтра Гб |
– |
Спортист Своге |
14.30 |
|
|
Добруджа |
– |
Монтана 1921 |
14.30 |
|
30.10/неделя/ |
Дунав Рс |
– |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.30 |
|
31.10/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
– |
Витоша Бис |
14.30 |
|
|
Крумовград |
– |
Ботев Пд II |
14.30 |
|
XVI кръг
04.11/петък/ |
Спартак Пл |
– |
Литекс |
14.30 |
|
05.11/събота/ |
Спортист Своге |
– |
Лудогорец ІІ |
14.30 |
|
|
Беласица |
– |
Янтра Гб |
14.30 |
|
|
Етър ВТ |
– |
Ботев Пд II |
14.30 |
|
|
Миньор Пк |
– |
Созопол |
14.30 |
|
|
Струмска слава |
– |
Дунав Рс |
14.30 |
|
06.11/неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
– |
Марица Пд |
14.30 |
|
07.11/понеделник/ |
Витоша Бис |
– |
Добруджа |
14.30 |
|
|
Монтана 1921 |
– |
Крумовград |
17.30 |
|
XVII кръг
11.11/петък/ |
Лудогорец ІІ |
– |
Беласица |
14.30 |
|
|
Созопол |
– |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.30 |
|
|
Литекс |
– |
Етър ВТ |
15.00 |
|
12.11/събота/ |
Марица Пд |
– |
Струмска слава |
14.30 |
|
|
Янтра Гб |
– |
Миньор Пк |
14.30 |
|
13.11/неделя/ |
Добруджа |
– |
Спортист Своге |
14.30 |
|
|
Крумовград |
– |
Витоша Бис |
14.30 |
|
|
Ботев Пд II |
– |
Монтана 1921 |
14.30 |
|
14.11/понеделник/ |
Дунав Рс |
– |
Спартак Пл |
14.30 |
|
БФС си запазва правото на промени в програмата.