Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/11/sampdoria.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Сампдория обърна Сасуоло с 3 гола за 7 минути в края – Sportove

Сампдория обърна Сасуоло с 3 гола за 7 минути в края

Сампдория показа воля и стигна до успех срещу Сасуоло с 3:2, след като до 84-ата минута губеше с 0:2. И петте гола в срещата от 13-и кръг на италианския шампионат бяха реализирани през второто полувреме.

Федерико Ричи от гостуващия тим откри резултата в 64-ата минута, а в 74-ата Антонино Рагуза удвои преднината на Сасуоло. Домакините обаче не се предадоха и в 84-ата минута Фабио Куалярела върна един гол (№100 за него в Серия А), а Луис Муриел в 89-ата изравни резултата.

В 81-ата колумбиецът Муриел вкара втория си гол в срещата, с който Сампдория спечели домакинския си мач.

Тимът от Генуа е десети в класирането с 18 точки, а Сасуоло с 13 заема 16-а позиция.