Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/09/kalqri.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Каляри победи Сампдория с 2:1 в мач от първенството – Sportove

Каляри победи Сампдория с 2:1 в мач от първенството

Отборът на Каляри победи Сампдория с 2:1 в мач от шестия кръг на футболния шампионат на Италия.
С гол на Жоао Педро в 37-ата минута Каляри поведе в резултата. В 86-ата минута Бруно Фернандес възстанови равенството.
Две минути по-късно обаче Федерико Мелхиори вкара втори гол за Каляри, с който донесе успеха в мача за тима си.

След втория си успех от началото на сезона в кампанията тимът на Каляри се изкачи на 13-о място в класирането.
Сампдория регистрира четвърта загуба, като се смъкна до 17-ата позиция.

В друг мач от кръга Аталанта победи като гост Кротоне с 3:1.

Александър Тонев бе резерва за Кротоне, като се появи на терена в 46-ата минута на мястото на Марсело Трота. Българинът получи жълт картон в 66-ата минута.

Отборът на Аталанта завърши мача с десет души, след като в 62-ата минута червен картон получи Франк Кейси.
Аталанта е на 16-о място в класирането, а Кротона е на последното място, като остава без спечелен мач от началото на сезона.