Щефен: Не успяхме да стигнем до много добри възможности за гол

Ренато Щефен донесе точката на Базел срещу Лудогорец в мач от Шампионска лига. Той се възползва в 80-ата минута от грешка на вратаря на българския шампион Владислав Стоянов и вкара гол за крайното 1:1.

Отборите на Базел и Лудогорец завършиха наравно 1:1 в мач от първия кръг в група „А“ на Шампионска лига.

Щефен бе определен от швейцарския Blick за №1 за Базел в двубоя.

Отбелязва се, че той е бил най-активният за швейцарския тим през втората част на двубоя.

Футболистът коментира след двубоя, че на почивката той и съотборниците му са получили задачата да подложат съперника на масиран натиск.

Гостите обаче са реагирали и не са дали възможност за много добри възможности за гол за Базел. Щефен добави, че ако се гледа реално на нещата, равенството е справедлив резултат, и в Базел трябва да са доволни, че не са загубили мача.

Разочарование на двубоя за Blick е Марек Суки, който има основна вина за гола на Лудогорец а „след като бе разминат от Кафу, вероятно все още има възли на краката“.