Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/07/stoilov.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Астана и Станимир Стоилов загубиха с 1:4 от Кайрат – Sportove

Астана и Станимир Стоилов загубиха с 1:4 от Кайрат

Отборът на Астана, чийто треньор е българският специалист Станимир Стоилов, загуби като домакин от Кайрат с 1:4 в среща от четвъртия кръг на първата шестица на казахстанското първенство.

Ацеведо даде преднина за гостите в 5-ата минута, като резултатът се запази до края на първото полувреме. В 62-ата минута гостите поведоха с 2:0 с гол на Исламхан, а в 68-ата Гоху направи резултата класически. Три минути по-късно Джорджевич се разписа за Астана, но в 76-ата Андрей Аршавин оформи крайното 4:1 за Кайрат.

Астана остава лидер в класирането, като води с 4 точки пред днешния си съперник. Тимът на Стоилов има и мач по-малко.