Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/05/fe28f0635031f03c045b14f2d98108f7.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Старшата на Черно море потопи Литекс насред Ловеч – Sportove

Старшата на Черно море потопи Литекс насред Ловеч

В отложен мач от Елитната футболна група до 19 г. юношите старша възраст на “Черно море” победиха като гости с 3:1 “Литекс”. Варненци започнаха по-активно, но пропуснаха положенията си за гол. В 15-ата минута след контра се стигна до 1:0 за “люляците” и “моряците” бяха наказани.

Логиката обаче възтържествува – в 40-ата минута Момчил Милков беше изведен сам срещу вратаря на “Литекс” и изравни. Веднага след подновяването на играта Стоян Илиев направи резултата 1:2. Той засече с глава топка, центрирана от Милков. Крайното 3:1 за “Черно море” оформи пак Милков.

Наставникът на варненци Тодор Каменов изрази пред Медийна група “Черно море” задоволството си от престижната победа като гост на неговия тим срещу силен противник.