Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/05/South-City.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Саутхемптън победи резервите на Сити – Sportove

Саутхемптън победи резервите на Сити

Отборът на Саутхемптън победи Манчестър Сити като домакин с 4:2 в среща от 36-ия кръг на английската Висша лига. Мениджърът на гостите Мануел Пелегрини запази голяма част от състава си за предстоящото гостуване на Реал от полуфиналите на Шампионска лига.

Хеттрик за успеха на Саутхемптън отбеляза Садио Мане (28, 57, 68), а едно попадение добави Шейн Лонг (25). Двата гола за Сити пък вкара Келеши Иеанашо (44, 77).

С успеха Саутхемптън събра 57 точки и измести от седмото място Ливърпул. Манчестър Сити заема четвърта позиция със спечелени 64 точки.