Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2016/04/800cdf6521f35e5208c444e711003fc7.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Нелепа загуба за младшата на Морето в Пловдив – Sportove

Нелепа загуба за младшата на Морето в Пловдив

В среща от 24-я кръг на Елитната ни футболна група до 17 години юношите-младша възраст на „Черно море“ изпуснаха спечелен мач срещу „Локомотив“ (Пловдив) и в крайна сметка отстъпиха с 2:3.

Двубоят се игра на изкуствения терен на парк „Лаута“ и започна отлично за варненци, които след две бързи попадения на Дейвид Венциславов в 17-та и 27-та минути взеха комфортна преднина. Обратът настъпи в 35-та минута, когато Илиан Илиев получи тежка контузия и бе принудително заменен. Тогава съперникът се възползва, че гостите са с човек по-малко на терена и върнаха едно попадение.

На почивката още няколко играча на „черноморци“ потърсиха лекарска помощ и след приетите медикаменти доиграха двубоя. Това обаче оказа влияние и след две груби, индивидуални грешки в 65-та и 77-та минути „смърфовете“ стигнаха до пълен обрат.

За Медийна група „Черно море“ наставникът на варненци Георги Попов заяви, че е доволен от представянето на момчетата само до 35-та минута. След това кадровите и здравословни проблеми са оказали влияние и се е стигнало до загубата. „В крайна сметка сами се бихме“, допълни треньорът на варненци.

В следващия междинен 25-и кръг, в сряда 6 април от 10:30 часа, „моряците“, които са на шесто място в подреждането са домакини на „Чавдар“ (Етрополе).

„Черно море“ 17: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Ивелин Маджаров, Кристиян Арсовски, Кирил Радев, Никола Тодоров, Мартин Станков, Георги Георгиев (70‘ Даниел Димов), Илиан Илиев (38‘ Данаил Димов), Дейвид Венциславов, Калоян Диев.