Цяла Гърция коментира! Ето какво направи Бербатов само преди минути. За съжаление Митко е…

Цяла спортна Гърция коментира действие на Димитър Бербатов от преди броени минути. За съжаление Митко влиза в центъра на вниманието по неприятен начин. Бербатов си изкара червен картон в дербито с АЕК, а ПАОК инкасира поражение при визитата си.

Домакините от Атина стигнаха до успеха след попадение на Варгас, реализирал за крайното 1:0 през първата част на срещата.

Берба пък влезе като резерва през второто полувреме. И си изкара червен картон, дошъл след удар без топка по противников играч.

Така дербито не се оказа успешно за Берба, който остави тима си с човек по-малко в заключителните минути на мача, бивайки изгонен в 83-тата.

АЕК е втори в таблицата, а Бербатов и неговият ПАОК са на 4-тата позиция в гръцкия шампионат. Убедителен лидер е Олимпиакос.