Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2015/12/Mesut-Ozil11.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Арсенал се върна на пистата за №1 – Sportove

Арсенал се върна на пистата за №1

Отборът на Арсенал победи като домакин Борнемут с 2:0 в мач от 19-ия кръг на Висшата лига.

Габриел Паулища в 27-ата минута и Месут Йозил в 63-ата минута вкараха головете за тима от Лондон. Йозил асистира за първото попадение на тима си.

След 12-ия си успех от началото на сезона Арсенал оглави класирането поне за 24 часа, преди двубоя между Лестър и Манчестър Сити.

Лестър изостава с точка от Арсенал, а Манчестър Сити е на четири точки от тима от Лондон преди този двубой.