Пьонтек: Не издържахме в края

Футболистът на Полша – Кшищоф Пьонтек, говори след поражението на Полша с 1:3 в срещата от втория кръг на група “D” на Евро 2024 в Германия. Пьонтек вкара единственото попадение за “дружина полска” в 30-ата минута, с което изравни резултата, след като по-рано Гернот Траунер бе открил в 9-ата. След почивката обаче Играчът на мача Кристоф Баумгартнер даде отново аванс на Австрия в 66-ата минута, а Марко Арнаутович оформи крайния резултат след точно изпълнена дузпа в 78-ата.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!