Дончич: Играхме много слабо, не очаквах да получим толкова бърз гол

Наставникът на Локомотив (София) Данилов Дончеч заяви след домакинското поражение с 1:2 от Славия, че успехът на „белите“ е напълно заслужен.

„Абсолютно заслужена победа. Днес играхме много слабо. Въпреки това имахме преднина на почивката.

Не очаквах да получим толкова бръз гол в 48-ата минута от статично положение. Искахме да затворим мача на контраатака с втори гол. Това попадение ни обърка сметките. После вкараха втори гол и заслужено победиха.

Имаме добър колектив, тренираме здраво и редовно. Това са някакви странични неща, които не би трябвало да ни влияят. Един лош мач. Надявам се бъдещето да се промени.

Ние сме отбор, който може да вземе точки от всеки. Това показахме и есента. Надявам се в Разград да се представим добре“, разясни треньорът на Локо.