ЦСКА 1:0 Берое, „червените“ поведоха с впечатляващ гол още в 3-ата минута

ЦСКА и Берое играят при 1:0 в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Станислав Шопов откри резултата още в 3-ата минута.

Сред 11-те на „червените“ има известни промени в сравнение с тези, които започнаха преди няколко дни с Арда. Стойчев стартира на десния бек за сметка на Турицов, който е извън групата.

Шопов е заменил Хайнц, а след наказание се завърна Каранга. Бразилецът заема мястото на Асприля.

Берое пък е без наказаните Жорди Говеа, Родриго Ачинели и Карлос Пачаме.

Мачът започна с химна на България по случай националния празник 3 март, а на трибуните се развяха множество трибагреници.

4

ЦСКА : Берое

Срещата започна вихрено за домакините, които откриха резултата още в третата минута. Това стана след центриране от корнер, топката стигна до Шопов, който след бомбен шут с левия крак не остави шанс на Гарсия.

ЦСКА – СОФИЯ – БЕРОЕ 1:0

1:0 Станислав Шопов 3

ЦСКА – СОФИЯ: 1. Бусато, 20. Стойчев, 6. Петров, 2. Матай, 15. Вион, 26. Марселино, 21. Юга, 11. Фаетон, 8. Шопов, 9. Каранга, 10. Линдсет

БЕРОЕ: 1. Гарсия, 5. Скуадроне, 18. Саломони, 4. Минго, 15. Еспиноза, 10. Политано, 19. Алгара, 24. Гаврилов, 11. Оливейра, 22. Вия, 91. Трибуле

Снимки: Борислав Трошев