Отборите от efbet Лига се готвят за втората част от сезона. Някои от клубовете избраха да организират своите лагери в домашни условия, докато други се насочиха към Анталия и околностите. По традиция Sportal.bg ще ви информира за всичко интересно около родните състави и проверките им.
Черно море
13 януари: Фарул 2:0 Черно море – РЕПОРТАЖ
17 януари: Черно море 2:0 Черноморец (Бургас) – РЕПОРТАЖ
24 януари: Черно море – Слован (Либерец)
30 януари: Черно море – Днипро-1
1 февруари: търси се съперник
7 февруари: Черно море – Дунав (Русе)
7 февруари: Черно море – Черноморец (Балчик)
10 февруари: Черно море – Добруджа
Лудогорец
21 януари: Лудогорец – Шахтьор (Донецк)
24 януари: Лудогорец – Олимпия (Любляна)
27 януари: Лудогорец – Ракув
30 януари: Лудогорец – Теплице
3 февруари: Лудогорец – Млада Болеслав
ЦСКА – София
12 януари: ЦСКА -София 5:3 Литекс – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
20 януари: ЦСКА – София 0:2 Корона (Киелце) – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
25 януари: ЦСКА – София – Трактор
30 януари: ЦСКА – София – Тренчин
3 февруари: ЦСКА – София – Бохемианс (Прага)
10 февруари: ЦСКА – София – Септември (София)
21
Локомотив (Пловдив)
13 януари: Локомотив (Пловдив) 2:1 Локомотив (Пловдив) II – РЕПОРТАЖ
20 януари: Локомотив (Пловдив) 2:1 ЦСКА 1948 – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
27 януари: Локомотив (Пловдив) – Пирин
3 февруари: Локомотив (Пловдив) – Берое
9 февруари: Локомотив (Пловдив) – Етър
ЦСКА 1948
12 януари: ЦСКА 1948 – У Крайова – пропаднала
15 януари: ЦСКА 1948 1:1 Добруджа – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
20 януари: ЦСКА 1948 1:2 Локомотив (Пловдив) – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
24 януари: ЦСКА 1948 – Арда (Кърджали)
27 януари: ЦСКА 1948 – Монтана
3 февруари: ЦСКА 1948 – Хебър (Пазарджик)
Левски
17 януари: Левски 2:3 Вашаш – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
21 януари: Левски – Олександрия
23 януари: Левски – Дукаджини
24 януари: Левски – Тузла Сити
30 януари: Левски – Баник
2 февруари: Левски – Динамо (Киев)
3 февруари: Левски – Шахтьор (Донецк) U19
6 февруари: Левски – Кайсар
7 февруари: Левски – ФК Рига
12
Арда (Кърджали)
20 януари: Арда (Кърджали) 2:1 Димитровград – РЕПОРТАЖ
24 януари: Арда (Кърджали) – ЦСКА 1948
29 януари: Арда (Кърджали) – ЛНЗ Черкаси
2 февруари: Арда (Кърджали) – Висла (Краков)
6 февруари: Арда (Кърджали) – Рубин
Ботев (Пловдив)
19 януари: Ботев (Пловдив) 2:2 Марица – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
23 януари: Ботев (Пловдив) – Гурник (Забже)
26 януари: Ботев (Пловдив) – Пакш
28 януари: Ботев (Пловдив) – Вейле
1 февруари: Ботев (Пловдив) – Рубин
3 февруари: Ботев (Пловдив) – Динамо (Москва)
10 февруари: Ботев (Пловдив) – Хебър (Пазарджик)
Берое
24 януари: Берое – Саяна
27 януари: Берое – Атлетик (Куклен)
31 януари: Берое – Марица
3 февруари: Берое – Локомотив (Пловдив)
Крумовград
20 януари: Крумовград – Кечкемет – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
24 януари: Крумовград – Заглебие
26 януари: Крумовград – Корона (Киелце)
31 януари: Крумовград – Гол Гохар
5 февруари: Крумовград – Борац (Баня Лука)
Славия
15 януари: Славия 6:1 Балкан (Ботевград) – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
20 януари: Славия 1:0 Женис Астана – РЕПОРТАЖ, ВИДЕО
26 януари: Славия – Рубин
2 февруари: Славия – Кубан
7 февруари: Славия – Сочи
8 февруари: Славия – Спартак (Кострома)
9
Хебър (Пазарджик)
20 януари: Хебър (Пазарджик) 4:1 Ботев (Ихтиман) – РЕПОРТАЖ
27 януари: Хебър (Пазарджик) – Марица (Пловдив)
3 февруари: Хебър (Пазарджик) – ЦСКА 1948
10 февруари: Хебър (Пазарджик) – Ботев (Пловдив)
Локомотив (София)
20 януари: Локомотив (София) – ЦСКА 1948 II – пропаднала
26 януари: Локомотив (София) – Балкан (Ботевград)
27 януари: Локомотив (София) – Септември (София)
3 февруари: Локомотив (София) – Пирин
7 февруари: Локомотив (София) – Марек
10 февруари: Локомотив (София) – Спортист (Своге)
Пирин (Благоевград)
19 януари: Пирин (Благоевград) 1:3 Струмска слава – РЕПОРТАЖ
27 януари: Пирин (Благоевград) – Локомотив (Пловдив)
31 януари: Пирин (Благоевград) – Марек
3 февруари: Пирин (Благоевград) – Локомотив (София)
10 февруари: Пирин (Благоевград) – Беласица
Ботев (Враца)
19 януари: Ботев (Враца) 2:3 Монтана – РЕПОРТАЖ
28 януари: Ботев (Враца) – Партизан
1 февруари: Ботев (Враца) – Цървена звезда
3 февруари: Ботев (Враца) – Арарат
10 февруари: Ботев (Враца) – Спартак (Плевен)
Етър
19 януари: Етър 2:1 Литекс – РЕПОРТАЖ
24 януари: Етър – Черноморец (Бургас)
27 януари: Етър – Янтра (Габрово)
31 януари: Етър – Септември (София)
2 февруари: търси се съперник
9 февруари: Етър – Локомотив (Пловдив)
Последвайте канала ни в
Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.
Регистрирай сe