Баскония и Коди Милър-Макинтайър се справиха с Цървена звезда в Белград

Цървена звезда отстъпи пред испанския Баскония с 90:91 (30:20, 22:23, 10:26, 28:22) като домакин в среща от 22-ия кръг на баскетболната Евролига за мъже. Преди двубоя в Белград бе отдадена почит към починалия на 46 години в САЩ сръбски треньор Деян Милойевич.

За Баскония успехът бе втори пореден и общо 12-ти, което отрежда на отбора седмото място във временното класиране. Цървена звезда се намира на 13-та позиция с девет победи и 13 загуби.

Белградският гранд имаше предимство от 9 точки на почивката при 52:43, но гостите обърнаха до 69:62 през третия период и успяха да удържат Цървена звезда.

Американецът с български паспорт в състава на Баскония Коди Милър-Макинтайър завърши с 3 точки, 3 борби и 9 асистенции за близо 34 минути на терена, а най-резултатен бе Маркъс Хауърд с 32 точки. За домакините Яко дос Сантос реализира 26 точки, 3 борби и 5 асистенции.