Коди Милър-Макинтайър се представи на ниво при нова загуба на Баскония

Американският баскетболист с български паспорт Коди Милър-Макинтайър се представи на добро ниво при поражението на Баскония като гост на Барселона с 62:82 (19:17, 14:20, 11:19, 18:26) като гост в двубой от 14-ия кръг на испанското баскетболно първенство за мъже.

Баскония заема девето място във временното класиране в шампионата с 8 победи и вече 7 загуби, а Барселона е четвърти с актив 10-5. И двата отбора имат по един мач повече, тъй като вече изиграха срещите си и от 15-ия кръг.

Българският национал Милър-Макинтайър се отчете с 11 точки, 3 борби, 3 асистенции и 2 откраднати топки за 26 минути на терена, а най-резултатен за Баскония бе Маркъс Хауърд с 24 точки.

За успеха на каталунците по 14 точки отбелязаха Уили Ернангомес и Джабари Паркър.

В следващия си мач Коди Милър-Макинтайър и съотборниците му е на 30-и декември, когато ще гостуват на Жирона.