Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2015/10/Дрогба.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Футболна лудост! Дрогба вкара 2 гола с пета за 2 минути, в здраво дерби. Вижте колко е велик (видео) – Sportove

Истинска футболна лудост! Дидие Дрогба вкара 2 гола с пета в рамките на само 2 минути и донесе победата на своя Монреал в здравото дерби с Торонто.

Алтидор изведе гостите напред в резултата след асистенция на Джовинко в края на първото полувреме. А Дрогба в 54-тата и 55-тата минута донесе успеха на Монреал с 2:1.

Два гола с пета на Дидие за отрицателно време и поредното доказателство, че той е един от най-великите нападатели въобще в историята на играта.