Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2023/12/screenshot488494.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Павлин Иванов с 23 точки при поражение на Сибиу в Румъния – Sportove

Павлин Иванов с 23 точки при поражение на Сибиу в Румъния

Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби от гостуващия Орадя с 85:95 (30:28, 16:21, 17:24, 22:22) в среща от 11-ия кръг в първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Тимът заема четвърто място във временното класиране в група „Б“ на шампионата с баланс 5-5.

Иванов започна в стартовата петица, изигра силен двубой и стана най-резултатен за Сибиу с 23 точки. Той добави към статистиката си 4 асистенции, 3 отнети топки и 1 чадър за 33:28 минути на паркета.

От неговите съотборници 17 точки и 10 борби добави Мохамед Баро, а за победителите Тодрик Готчър се отчете с 22 точки.

Следващият мач на Сибиу в първенството е на 16 декември като гост на Крайова.