Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2023/12/screenshot488150.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Николай Костов се скарал на футболистите си – Sportove

Николай Костов се скарал на футболистите си

Треньорът на Левски Николай Костов решил да дръпне конско на футболистите си заради поредната шампионатна издънка, този път в двубоя срещу Локомотив София (2:2) в „Надежда“, пише “Тема спорт”. “Сините” имаха аванс от 2 гола до последния четвърт час на срещата, но го пропиляха по изключително глупав начин. Изравнителното попадение на домакините дойде след спорна дузпа, отсъдена за нарушение на Дарлан.

Заради по-високия тон в съблекалнята закъсня стартът на вчерашната тренировка.

Тя трябваше да започне в 15:30 часа, но футболистите излязоха на терена 30 минути по-късно.

В последните двубои в играта на Левски се забелязват много проблеми. Големи такива има и при статичните положения пред вратата на Пламен Андреев. Ясно пролича и късата резервна скамейка – излизането на основен играч като Уелтон така и не бе компенсирано. Разочароваща е и играта на двете летни попълнения – халфовете Дарлан и Фадига. До момента те не се и доближават до това, което трябва да показват. Офанзивният халф Фадига няма нито гол, нито асистенция в първенството.