НВЛ: Хебър 0:0 Левски! Следете мача ТУК!

Днес предстоят да се изиграят 3 мача от4-ия кръг на ефбет Супер Волей.

Голямото дерби в ефбет Супер Волей днес е между отборите на Хебър и Левски София  Домакини са волейболистите на Пазарджик, а двубоят е тази вечер от 19:30 часа в зала „Васил Левски“. Двубоят е телевизионен и ще бъде излъчен по MAX SPORT 2.

Сблъсъкът противопоставя първият и вторият във временното класиране.

Тимът на Хебър, воден от Алберто Джулиани отбеляза 3 чисти победи досега и оглавява класирането с 9 точки без загубен гейм. “Тигрите” излизат да гонят четвърти успех и запазване на първото място.

Съставът на Левски София, воден от Николай Желязков, отбеляза 2 победи и една загуба. В последния кръг „сините“ отстъпиха драматично у дома на Монтана с 2:3 гейма. Това за момента определя второ място в подреждането със 7 точки.

Двата съперника вече имаха епичен сблъсък по време на турнира за Суперкупата на България. На финала „сините“ надиграха Хебър с 3:2 и спечелиха трофея.

ХЕБЪР (ПАЗАРДЖИК) – ЛЕВСКИ СОФИЯ 0:0 (0:0)

Снимки: Startphoto