Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2015/10/cska-logo_f574d_1093216831.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
ЦСКА продължава да гази наред, този път обаче се случи нещо историческо – Армейците допуснаха гол, вижте кой спря рекордната серия – Sportove

ЦСКА за първи път допусна гол във вратата си този сезон. Армейският клуб беше на път да запише поредната си разгромна победа, след като водеше на Вихрен Сандански с 5:0. В 81-та минута обаче Александър Бранеков си отбеляза автогол, с което оформи крайният резултат 5:1. С злощастното попадение „армейците” нарушиха рекорда си от девет победи без попадение във вратата им във В група.

Гостите от София откриха резултата още в седмата минута, когато Йордан Йорданов вкара за 1:0. Три минути по-късно Николай Цветков се разписа за 2:0 в полза на столичани. Отново той вкара в 31-та, за да оформи класическото 3:0. До края на първото полувреме Костадин Хазуров се разписа на два пъти в 33-та и 43-та минута, за да излязат двата тима на почивка при резултат 0:5 в полза на „армейците”.

След успеха си ЦСКА са с десет победи от десет мача и пълен актив от 30 точки. След този мач головата разлика на ЦСКА е 48:1.