Септември (Сф) и Бала продължават полета след обрат

Септември (София) продължава без грешка във Втора лига. Отборът на Красимир Балъков записа обрат срещу Спортист (Своге) и регистрира пета поредна победа от началото на сезона. Срещата в Драгалевци предложи приятен футбол с доста интересни положения пред двамата вратари.

Мартин Кръстев даде аванс на “шоколадите” в 30-ата минута, реализирайки гол по диагонала – 1:0 за хората на Георги Чиликов.

Скоро след това обаче Ивайло Михайлов се оказа на точното място при разбъркване в наказателното поле и резултатът беше изравнен. Последваха опасности и пред двете врати, за да дойде последната минута, когато резервата Христо Иванов донесе трите точки за тима на Бала.