Фратрия дебютира с изразителна победа

Фратрия (Варна) спечели първия мач в историята в Североизточната Трета лига с 4:1 над гостуващия му Доростол (Силистра). Получи се хубав двубой. Денис Кадир откри за Фратрия в средата на първото полувреме. Силистренци имаха шансове да изравнят, но не се възползваха.

Резултат остана непроменен до началото на втората част.

Тогава капитана Денис Васин удвои. Кадир направи съотношението категорично в средата на второто полувреме. Съотборникът му Васил Добрев извърши нарушение и беше отстранен с втори жълт и червен картон в 76-ата минута. Само след 180 секунди обаче Васин вкара четвъртия гол. Георги Димитров реализира почетното попадение за Доростол малко преди края.