Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2023/07/screenshot463450.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Левски София стартира от 1/16-финалите в евротурнирите и при мъжете, и при жените – Sportove

Левски София стартира от 1/16-финалите на европейските турнири и при мъжете, и при жените.

„Сините“, които спечелиха бронза през изминалия сезон в efbet Супер Волей, очакват съперника си, който ще стане ясен след изиграването на 1/32-финалите на третия по сила турнир – „Чалъндж къп“. Това ще бъде победителят от двойката Апоел Мате-Ашер Акко – отбора шампион в WEVZA Къп.

Двубоите ще се изиграят в периода 21-23 ноември, когато ще гостуват на противника, а между 28 и 30 ноември столичани ще са домакин.

Левскарите правят своето завръщане на европейска сцена. Последно „сините“ играха в евротурнирите през есента на 2021 г., когато играят 1/16-финали в „Чалъндж къп“ и отстъпиха на ВКА Амщетен след т.нар. „златен“ гейм.

При дамите надпреварата  също ще стартира от 1/16-финалите, след като жребият отреди това. Съперникът ще стане ясен след изиграването на 1/32-финалите, подобно на турнира при мъжете.

Снимки: Startphoto