Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2015/10/Mou.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Моуриньо умира бавно с Челси! Закопават се в долната дивизия – Sportove

Моуриньо умира бавно с Челси! Закопават се в долната дивизия

Жозе Моуриньо направи чудеса в Челси. Португалецът е магически треньор, но харизмата му при „сините“ го напусна. Нещо по-лошо-представянето им и непрестанните сканадали, са ги запътили уверено към долната дивизия. Този път те паднаха насред „Стамфорд Бридж“ от Саутхемптън с 1:3 в мач от 8-ия кръг на английската Висша лига.

Челси поведе с гол на Вилиан още в 10-ата минута. Секунди преди почивката обаче Стивън Дейвис изравни. През второто полувреме „светците“ успяха да накажат на два пъти грешки в отбраната на съперника. След час игра Саидо Мане се разписа за 1:2. В 73-ата минута Грациано Пеле реши всичко – 1:3.

След този резил тимът на Жозе Моуриньо остава на 16-о място във временното класиране само с 8 точки. Това беше 4-а загуба за Челси от началото на сезона. Водените от холандсака легенда Роналд Куман „светци“ пък са девети с 12 т.