Дунав победи Спартак (Плевен) в контрола

Дунав се наложи с 3:1 в Русе над Спартак (Плевен) в приятелска среща. Заслужен успех за домакините с оглед събитията на терена. Те доминираха във владеенето на топката. Съперникът им действаше прибрано, разчитайки на контраатаки.

Мирослав Будинов откри резултата в средата на първото полувреме. Още шансове за попадение създадоха домакините, но преднината им остана минимална до средата на втората част. Тя беше по-равностойна. Георги Вълчев обаче удвои. После Стефан Христов пропусна да вкара за плевенчани. След него обаче това стори Борислав Трендафилов, възползвайки се от асистенция на Мартин Ганчев. Секунди преди края 16-годишния Стефан Стефанов реализира третия гол за Дунав.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.