Няма такава резерва! Този играч промени историята на футбола! Вкара 5 гола за 9 минути (видео)

Роберт Левандовски промени историята на футбола. Той влезе на терена като резерва и забоде цели 5 гола в рамките на 9 минути.

Байерн губеше от Волфсбург у дома след 45 минути. През втората част в игра влезе Левандовски, а случилото се малко по-късно остава като голов рекорд в историята на Бундеслигата.

Пет попадения на централният нападател между 51-вата и 60-тата минута. Просто уникално, не правено досега – фантастично. Естествено баварците стигнаха до разгрома победа с 5:1 след рецитала на Левандовски.

А петият гол спира дъха. Вижте как полякът оформи своя голям рекорд. Френетично изпълнение.

Левандовски има опит в поставянето на подобни уникални постижения. Ето как вкара и 5 на Реал.