Александър Попов: Ще се борим в София, надяваме се да сме близо в резултата и да покажем още по-добра игра

Треньорът на ЦСКА Александър Попов коментира след невероятно драматичната загуба от Дея спорт (Бургас) с 2:3 в мач №1 от 1/4-финалните плейофи в Efbet Супер Волей, че ще се борят в София, като се надява да са близо в резултата и да покажат още по-добра игра.

„Отборите са равностойни. Въпреки че изглежда, че отборът на Дея е фаворит, ние се борихме. Това, че поведохме с 2:0 в такава плейофна серия, нищо не означава.

Имахме реални шансове в четвъртия гейм и в тайбрека. Дано да намерим сили да се вдигнем. Тренировъчният процес беше добър. Надявам се в София да започнем от начало. Ще се борим, надяваме се да сме близо в резултата и да покажем още по-добра игра. Някои ситуации трябва да спечелим – това е нещото, което трябва да променим. Вальо Братоев може би беше играчът на мача. Благодарим на нашите фенове за подкрепата“, сподели Сашо Попов след двубоя.

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Снимки: Startphoto