Тодор Вълчев: ЦСКА е сериозен и стойностен противник, но ще дадем всичко от себе си

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) излизат срещу ЦСКА в 1/4-финал от турнира за Money Купа България 2023. Сблъсъкът между втория и седмия във временното класиране на Efbet Супер Волей е в петък (20 януари) от 12,30 часа в зала „Васил Левски“ в Пазарджик. Ето какво каза преди срещата пред BGvolleyball.com посрещачът на бургазлии Тодор Вълчев:

„Излизаме срещу един много сериозен и стойностен отбор като ЦСКА с опитни състезатели, които направиха много силен полусезон и закономерно завършиха на втора позиция в класирането.

Очаквам да стане един хубав мач и нека по-добрият победи, надявам се силно това да сме ние. Готови сме за тази среща, готвим се вече един месец за предстоящата Money Купа България 2023. Надявам се да направим силно представяне с много себераздаване от наша страна.“

„Миналата година успяхме да ги победим в три гейма, но нито отборът на ЦСКА, нито нашият е със същите състезатели, така че това няма да има никакво значение“, добави още Вълчев.