Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/12/screenshot409893.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Даниел Пеев: Всеки един даде своя принос за крайния успех – Sportove

Даниел Пеев: Всеки един даде своя принос за крайния успех

Монтана надигра като гост Берое 2016 (Стара Загора) с 3:2 гейма в мач от девети кръг на efbet Супер Волей. Така монтанчани излязоха начело на временното класиране с осем победи, една загуба и 21 точки.

Старши треньорът Даниел Пеев заяви след победата, че всички състезатели са допринесли за крайния успех.

„Доволен съм.

Всеки един от състезателите имаше своя принос за крайния резултат. Хубавото е, че всички момчета, които са част от отбора, са готови по всяко време да влязат и да дадат всичко от себе си. Това е важно за отборния дух. Това ни е трети мач с тайбрек. Започваме с една формация, завършваме с друга, но нивото ни не спада. Това е голям плюс. Удоволствие за всеки треньор е да разчита на всички състезатели.“

„Не сме в тай-доброто си състояние. Теодор Тодоров има болежки. Димитър Калчев има здравословни проблеми и не участва. Но момчетата се борят и играят на ниво. Смятам, че съставът ни има още накъде да се подобрява, както персонално, така и отборно като игра.“

„Има още много мачове до края на шампионата. Тепърва ще се завърти колелото временното класиране. Важното е за нас към момента е , че тези победи спомагат за по-добрата атмосфера и приятен тренировъчен режим.“

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Гледай волейбол на MAX с най-вълнуващите двубои от Шампионската лига за мъже и жени и Световното клубно първенство за жени, на живо, само в ефира на MAX Sport.