ЦСКА 3:0 Миньор, гледайте мача тук

ЦСКА и Миньор (Перник) играят при 3:0 в контрола, която се провежда на базата на „червените“ в Панчарево. Марселино Кареасо откри резултата в 32-ата минута, а след час игра Браян Морено удвои. Маурисио Гарсес вкара трети гол в 64-ата минута.

Домакините са със само три резерви, тъй като останалите състезатели са или с националните си отбори, или са контузени.

Срещата от трибуните гледат Матей и Туфегджич, които няма да вземат участие днес.

Йосифов отправи първия точен изстрел в 12-ата минута, но Евтимов без проблем улови. Девет минути по-късно Моерно намери Гарсес, бразилецът се справи с бранител на „чуковете“, озова се очи в очи срещу Колев и стреля, но стражът изби в корнер.

Само 120 секунди по-късно Евтимов излезе неразчетено, но Гарсес поправи грешката на своя съотборник, блокирайки играч на Миньор.

В 28-ата минута Минков бе близо да се разпише след прострелно центриране отдясно. Халф-бекът на „червените“ засече с шпагат от трудна позиция, но не уцели вратата.

Три минути по-късно футболистите на Саша Илич откриха резултата. Бисмарк Чарлс овладя в наказателното поле пас отдясно и върна към Марселино, който с удар по земя в долния ляв ъгъл не остави шанс на Колев.

В 40-ата минута Вион отправи силен шут от фал, а Колев предпочете да не лови топката и изби.

Миньор смени почти целия си състав на почивката, докато „червените“ извършиха две промени – на терена се появиха Линдсет и Назон.

В 57-ата минута състезател на „жълто-черните“ завърши добра атака на своя тим с удар високо над напречната греда.

След час игра Вион пусна отличен извеждащ пас за набралия скорост Морено. Колумбиецът преодоля Петров и от малък ъгъл покачи на 2:0.

ЦСКА – СОФИЯ – МИНЬОР 2:0

1:0 Марселино Кареасо 32
2:0 Браян Морено 60

ЦСКА – СОФИЯ: 25. Евтимов, 4. Кох, 5. Де Нойер, 13. Минков, 21. Юга, 3. Жеферсон, 15. Вион, 27. Гарсес, 28. Морено, 26. Марселино, 17. Чарлс

Резерви: Бусато, Линдсет, Назон

МИНЬОР: 91. Колев, 8. Слишков, 3. Славчев, 24. Купенов, 22. Иванов, 5. Васев, 17. Петков, 6. Ангелов, 10. Тютюков, 19. Казаков, 7. Йосифов

резерви: 12. Петров, 21. Василев, 23. Дембеле, 18. Георгиев, 16. М. Иванов, 14. А. Иванов, 15. Петров, 25. Кирилов, 20. Томовски

снимка: startphoto.bg