Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/10/screenshot402828.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Инграм и Зион се контузиха при загуба на Пеликаните от Юта след продължение – Sportove

Инграм и Зион се контузиха при загуба на Пеликаните от Юта след продължение

Лаури Марканен реализира 31 точки, а Кели Олиник вкара победния кош 3.1 секунди преди края на продължението за успеха на Юта като гост на Ню Орлиънс 122:121 в среща от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада.

Марканен добави 12 борби, Олиник завърши с 20 точки, Джордан Кларксън вкара 18, а Джаред Вандербилт добави 15 точки за победата на Джаз.

Си Джей Маккълъм записа 28 точки и 12 асистенции, за да поведе Ню Орлиънс, които преодоляха пасив от 17 точки през четвъртата четвърт, до продължение, въпреки загубата на Брандън Инграм и Зион Уилямсън поради контузии.

Уилямсън вкара 25 точки, преди да остане на резервната скамейка в средата на четвъртата четвърт, след като контузи бедрото си при тежко падане.

Трей Мърфи III вкара 16 точки, а Лари Нанс-младши и Инграм по 10. Инграм, който отбеляза 28 точки във всеки от първите два мача на Пеликанс, напусна срещата, след като се сблъска със съотборник в началото на втората четвърт.