Шимунджа: Най-важното нещо са трите точки

Наставникът на Лудогорец Анте Шимунджа говори след победата с 6:0 над Хебър (Пазарджик) в Разград. Той изрази задоволство от трите точки, които шампионите прибавиха към актива си.

„Най-важното нещо е, че играем мач за мач. Не мислим кой е следващият мач, а кой е днешният двубой.

Това е най-важното за нас, най-важното е да спечелиш трите точки. Концентрацията е част от мача, всеки отбор трябва да бъде концентриран, но ние доминирахме от първата до последната минута. Играчите всеки ден тренират и показват, че искат да играят, в тренировките трябва да покажат, че имат желание да играят, а аз трябва да избера кой е най-подходящ.

18

Лудогорец  - Хебър (Пазарджик)

Хубаво е, когато отбележиш гол бързо, тогава съперникът излиза по-напред и се откриват пространства. Работихме и в офанзивен, и в дефанзивен план. Новите играчи? Видях Аслак днес, а за другите двама, които ги чакаме, ще говорим по-късно. За Аслак адаптацията ще бъде по-лесна, защото се включи в добър мач“, каза Анте Шимунджа след срещата в Разград.

Снимки: Борислав Трошев