Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/08/screenshot393102.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Още един новак препъна Севиля – Sportove

Още един новак препъна Севиля

Началото на сезона в Ла Лига е повече от разочароващо за Севиля. Отборът на Унай Емери има само 1 точка, въпреки че в два от мачовете се изправи срещу новаци в елита. Преди седмица севилци направиха 1:1 у дома с Валядолид, а днес претърпяха поражение с 1:2 в андалусийското дерби срещу Алмерия.

Севиля беше по-добрият отбор през първото полувреме.

В 30-ата минута Оливер Торес засече с глава центриране на Алекс Телеш от левия фланг и вкара един от малкото голове с глава в кариерата си. Преди това вратарят на Алмерия Фернандо Мартинес на два пъти спаси опасни удари на Ерик Ламела, а попадение на аржентинеца беше отменено заради засада.

В 42-ата минута Ларджи Рамазани възстанови равенството, наказвайки груба грешка на защитата на Севиля. Младият белгиец се вклини между централните бранители Карим Рекик и Танги Нианзу, а диагоналният му изстрел не остави шансове на Ясин Буну.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от испанската LaLiga, на живо, само в ефира на MAX Sport 4.