Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/07/screenshot386188.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Монако и Интер не се победиха – Sportove

Монако и Интер не се победиха

Отборите на Монако и Интер не се победиха в контролен мач, завършил 2:2. Френският тим поведе с 2:0 с попадения на Александър Головин и Уисам Бен Йедер, но не успя да удържи аванса си. Все пак играчите на треньора Филип Клеман записаха пети мач без загуба (2 победи и 3 равенства).

Френският тим започна отлично срещу класния си съперник, като откри резултата още в седмата минута чрез Головин след асистенция на Бен Йедер.

Самият той удвои 23 минути по-късно. “Нерадзурите” обаче успяха да се върнат в мача в 42-ата минута, когато Галярдини намали.

През второто полувреме французите доминираха в притежанието на топката (62 процента), но не успяха да вземат предимство. Вместо това те допуснаха в 59-ата минута изравнителен гол, като негов автор стана наскоро привлеченият от Емполи 20-годишен халф Кристиан Аслани.

Монако приключва подготовката си на 23 юли с контрола срещу Порто.