Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/03/screenshot366509.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Локо (ГО) повали Партизан – Sportove

Локо (ГО) повали Партизан

Локомотив (Горна Оряховица) надигра гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:1 в среща от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. „Железничарите“ започнаха вихрено и само 180 секунди след началото Станислав Антонов спаси сигурно попадение на Димитър Байдаков. Отговорът на гостите беше в краката на Христо Димов, но той не подаде на добре пласирания Петьо Славчев. Пред отсрещната врата Кристиян Райчев стреля в аут.

Антонов пък спаси удар на Тодор Бакърджиев. Така се стигна до 19-ата минута, когато Емил Копаранов шутира неспасяемо от границата на наказателното поле за 1:0. Райчев пък удвои с помощта на рикошет в главата на Михаил Милчев в 37-ата миута. В оставащото време до почивката имаше по една ситуация и пред двете врати. Локомотивци започнаха по-прибрано второто полувреме. Съперникът беше по-деен. В 55-ата минута Славчев изпревари вратаря и падна на тревата, съотборниците му поискаха дузпа, но рефера не свири. След това Славчев насочи с глава топката в аут. В 65-ата минута Байдаков беше изведен очи в очи с Антонов и направи 3:0. Веднага след това Милчев опита за лъже противник и всичко приключи с гол на капитана Красимир Гавазов. След това играта стана двуостра, като Локомотив пропусна да вкара два пъти. Партизан пък имаше една ситуация. Накрая Калоян Тодоров центрира и 16-годишния Теодор Любомиров с удар от въздуха реализира почетното попадение за червенобрежкия тим.