Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2022/02/screenshot362097.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Един защитник се завърна, но друг се контузия в Барселона – Sportove

Един защитник се завърна, но друг се контузия в Барселона

В неделя Барселона постигна убедителна победа с 4:1 в гостуването си на Валенсия, но лошата новина за наставника на тима Чави бе контузията на Ерик Гарсия, който бе заменен на почивката, след като накуцваше в края на първото полувреме. Каталунците продължават да имат проблеми в отбрана, тъй като в лазарет се намират Клеман Лангле и Самюел Юмтити, а Роналд Арауфо се завърна именно срещу “прилепите”, след като също бе с травма. Гарсия пропусна няколко седмици през януари и февруари, но сега очакванията са той да се завърне бързо на терена, тъй като има единствено мускулно претоварване. Много е вероятно все пак той да получи почивка за двубоя с Наполи този четвъртък, особено с наличието на възстановения Араухо и Пике, които се очаква да започнат мача.