Бетис размаза Реал Сосиедад с „убийствена“ ефективност

Отборът на Бетис записа най-изразителния си успех от началото на сезона в Ла Лига, след като съкруши Реал Сосиедад с 4:0 като домакин. Това гарантира третото място за тима и след този 17-и кръг. Победата е четвърта поредна за състава на Мануел Пелегрини в първенството, докато баските регистрираха трета последователна загуба и като че ли се сбогуват с шансовете си за нещо повече от място в топ 4.

Севилци бяха изключително ефективни, след като забиха четири попадения с пет удара във вратата.

Освен това за момента те са с втората най-резултатна атака след тази на Реал Мадрид.

Гаф на вратаря на Сосиедад Алекс Ремиро позволи на Алекс Морено да реализира за 1:0 в 14-ата минута. Останалите голове паднаха през второто полувреме. Хуанми удвои в 57-ата, после Набил Фекир беше точен за 3:0 в 66-ата, а Морено добави още един гол в 79-ата.

Гледайте всички мачове от LaLiga ексклузивно в ефира на MAX Sport 4.