Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2021/10/screenshot340817.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Гледайте на живо! Левски 2:0 Струмска слава – Sportove

Гледайте на живо! Левски 2:0 Струмска слава

Отборите на Левски и Струмска слава играят при резултат 2:0 в контролна среща. Двубоят на стадион „Георги Аспарухов“ започна в 15:00ч. Марин Петков (5) изведе домакините напред, a Билал Бари (10) удвои.

Двубоят започна с удар на Костадинов още в първата минута, който мина встрани от вратата.

Три минути по-късно неточност на Ивайло Найденов в центъра на терена позволи на гостите от Радомир да организират контраатака. Топката беше подадена към Александър Аспарухов, той си отвори пространство за удар, след което шутира, но Пламен Андреев отрази.

Минута по-късно Левски поведе. Миланов намери Билал Бари в наказателното поле, а той върна топката към точката за изпълнение на дузпа. Там Марин Петков атакува добре кълбото и го прати във вратата с лекота. В 10-ата минута „сините“ вече имаха преднина от два гола. Нова добра атака по десния фланг завърши с центриране по земя в наказателното поле на Драган Михайлович. Подаването намери Билал Бари. Нападателят протегна крак и отклони топката в мрежата.

В 14-ата минута Андреев се намеси за втори път и запази мрежата си суха. Той отново изчисти грешка на свой съотборник. Този път грешник бе Патрик-Габриел Галчев.

ЛЕВСКИ – СТРУМСКА СЛАВА 2:0
1:0 Марин Петков (5)
2:0 Билал Бари (10)

Стартови състави:

ЛЕВСКИ: Пламен Андреев, Драган Михайлович, Ивайло Найденов, Хосе Кордоба, Патрик-Габриел Галчев, Андриан Краев, Георги Миланов, Димитър Костадинов, Марин Петков, Здравко Димитров, Билал Бари;

Резерви: 12. Ивайло Неделчев (В), 4. Иван Горанов, 14. Денис Динев, 17. Антоан Стоянов, 27. Асен Митков, 30. Петър Войнов, 32. Николай Арахангелов, 34. Божидар Костадинов, 35. Любомир Тодоров, 36. Васил Димитров, 41. Георги Александров