Ново скандално отсъждане! Вижте как преди минути бутнаха Лудогорец срещу Левски

Ново скандално отсъждане на „Лудогорец Арена“. Местният тим отново бе бутнат от съдиите. Сега повод да скочи има цяла Синя България. Още в началото на мача за Купата между Лудогорец и Левски съдиите ударих огромно рамо на домакините.

В 16-тата минута Безяк излезе сам срещу вратаря на столичани и от чиста позиция пропусна да реализира. Фрапантното в случая бе, че Роман се намираше в положение на засада при паса към него.

Реферите обаче оставиха играта да продължи и орлите можеше да поведат след аванта от страна на съдийската бригада.

За да има справедливост Фортуна реши положението да се размине без гол. Феновете на ЦСКА скочиха остро срещу съдийски произвол заради неосъдено дори нарушение на Моци при зверския му ритник срещу Николич. Е сега и привържениците на Левски имат право да недоволстват от реферско отсъждане в Разград.

Случайно или не, преценете сами? След първите 30 минути на мача за Купата на България резултатът е 0:0.