Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2021/09/screenshot336179.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Черноломец (Попово): Никой не ни e надиграл, но пропускаме много голове – Sportove

Черноломец (Попово): Никой не ни e надиграл, но пропускаме много голове

Миналата седмица беше знакова за Черноломец (Попово). По средата й отбора отстъпи – 0:3 срещу един от най-коравите тимове във Втора лига – Марек (Дупница) за Купата на България. Пред уикенда пък срази с 3:1 Септември (Тервел), считан за челник в Североизточната Трета лига. Треньорът Илиян Станчев коментира пред Sportal.bg представянето на футболистите от началото на сезона:

„Въпреки трудната програма, досега слаб мач не сме изиграли. Доминирахме и в двубоите, които не спечелихме. Никой не ни надигра, но пропускаме много голове. Това е причината да не сме с пълен точков актив. Изпуснахме да разгромим Черноморец (Балчик) още през първото полувреме. Не вкарахме и гостуването ни на Спортист (Генерал Тошево) стана злополучен мач за нас. 0:3 не е реалния резултат от битката ни с Марек. След първото полувреме трябваше да водим в резултата, но вместо ние, те вкараха гол. Излязохме за второто полувреме с мисълта да изравним, но стана 0:2 и вече беше много трудно да обърнем толкова подготвен съперник. Дори и срещу Септември (Тервел) не реализирахме и половината създадени положения, въпреки че вкарахме три гола. Това е може би най-силния ни мач от началото на сезона. Продължаваме да работим“.