Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2021/08/screenshot332045.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
ЦСКА 1948 1:1 Черно морe, сериозна грешка на стража на „моряците“ – Sportove

ЦСКА 1948 1:1 Черно морe, сериозна грешка на стража на „моряците“

Oтборите на ЦСКА 1948 и Черно море играят при резултат 1:1 в сблъсък от 5-ия кръг на еfbet Лига. Попаденията реализираха Леандро Андраде (7) и Марио Топузов (35).

5

ЦСКА 1948 - Черно море

Двубоят започна перфектно за гостите от Варна. В 7-ата минута Родриго направи мощен пробив отдясно, след което центрира на втора греда към Леандро Андраде, който без проблем прати топката в мрежата на Даниел Наумов.

В 15-ата минута Файсел Касми шутира от далечна дистанция, но опитът му не намери целта.

В 22-ата минута „червените“ бяха близо до изравнителното попадение. Марио Топузов стреля от много удобна позиция, но топката се отби в крака на Влатко Дробаров и излезе в корнер.

В 35-ата минута домакините успяха да се възползват от груба грешка в редиците на „моряците“. Георги Георгиев изрита по ужасяващ начин топката, която се озова в краката на Марио Топузов, а крилото не пропусна да накаже опитния страж. Това бе и първото допуснато попадение от началото на сезона за Черно море.

ЦСКА 1948 – ЧЕРНО МОРЕ 1:1

0:1 Леандро Андраде (7)
1:1 Марио Топузов (35)

Стартови състави:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 44. Костадин Илиев, 87. Симеон Петров, 25. Георги Ангелов, 66. Стивън Кирилов, 22. Димитър Илиев, 18. Ивайло Чочев, 88. Мартин Хайдаров, 7. Марио Топузов, 11. Денислав Александров, 10. Георги Русев

Черно море: 22. Георги Георгиев, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Попов, 2. Цветомир Панов, 23. Пабло Гарсия, 71. Васил Панайотов, 77. Стефан Велев, 29. Файсел Касми, 15. Леандро Андраде, 72. Родриго

СЪДИЯ: В. Железов
СТАДИОН: „Васил Левски“