Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2021/08/screenshot330895.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Светкавица и Черноморец (Балчик) си вкараха по гол – Sportove

Светкавица и Черноморец (Балчик) си вкараха по гол

1:1 завършиха в Търговище местния Светкавица и Черноморец (Балчик) на старта на Североизточната Трета лига. Гостите имаха превес във владеенето на топката. Тя се разиграваше обаче предимно в централната част на терена. През първото полувреме Николай Илиев стреля от 7 метра по диагонала към вратата на Черноморец.

Втората част започна с няколко ситуации за Светкавица. В 53-ата минута домакините поискаха дузпа, но сигнал не последва. В 57-ата минута съдията вдигна жълт картон на Николай Пантев за препречване. Само 180 секунди по-късно футболистът извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон. Секунди по-късно Иванов откри резултата след центриране на Даниел Димитров. Четвърт час по-късно Георгиев изравни. Накрая капитана Светослав Николов пропусна да направи обрата пълен след пас на Юлиян Загоров.

„Претенциите на домакините към съдията са неоснователни. Всеки допуска грешки, но конкретно в този мач арбитърът се справи“, ктегоричен е треньора на Черноморец – Бойко Каменов.