Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2021/06/screenshot324383.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Септември (Сф) с първа победа в контролите – Sportove

Септември (Сф) с първа победа в контролите

Отборът на Септември София победи с 2:0 Спортист Своге в първата си контролна среща!

Двубоят започна с греда за гостите от Своге. В 15′ играчите на Христо Арангелов получиха право за изпълнение на дузпа, след като удар на Айкут Рамадан срещна ръката на играч в синьо. Зад топката застана Марио Илиевски, който отбеляза за 1:0. Три минути по – късно удар от воле на Атанас Кабов бе отразен от вратаря Стефано Кунчев.

През втората част, нови 11 играча на Септември се появиха на терена. Надмощието на „септемврийци“ продължи до края на мача. В 70′ Йоан Гаврилов покачи на 2:0 след като открадна топка от защитата на Своге и технично прехвърли Ивайло Василев, който в оставащите минути спаси на два пъти своя отбор от по-голяма загуба, след като отрази удари на Запро Динев и Симеон Александров.

СЕПТЕМВРИ I полувреме: Банков, Стойчев, Георгиев – к., Делков, Ачков, Кацаров, Рамадан, Каса, Кабов, Пешов, Илиевски

СЕПТЕМВРИ II полувреме: Василев, Тодоров – к., Арсов, Борче, Ангелов, Гаврилов, Тасков, Александров, Динев, Колев, Пасков

СПОРТИСТ: Стефано Кунчев (46 – Ивайло Василев), Борислав Стойчев (46 – Деян Иванов), Иво Харизанов (46 – Стивън Славков), Мартин Сандов (46 – Стефан Стефанов), Владимир Сиромахов (73 – Найденов), Иво Михайлов (55 – Кирил Киров), Илия Русинов (46 – Аксел Жиру), Кирил Янакиев (46 – Ивайло Христов), Красимир Панчев, Димитър Алексиев (73 – Борислав Трендафилов), Деян Христов (46 – Тодор Найденов)