Фен сложи 30$ на права колонка от 2 футболни срещи и удари 1 064 284$ – ето кои бяха мачовете!

Фен си подари 1 млн. долара за Коледа. Запалянкото е стигнал до джакпота със залог за 30 долара, който е направен онлайн в Австралия. Спецът е играл само на два мача.

Първият е за Купата на Турция Гюренсунспор – Генчлербирлиги, а другият за тази на Англия Уелинг Юнайтед – Ебсфлийт.
И двете срещи завършват 2:2, като домакините са водели с 2:0 на почивката. Неизвестният мъж е познал точен резутлат първо полувреме/ краен точен резултат. Така е събрал невероятен коефициент – 35 471! Те са му донесли печалба от 1 064 284 долара. „Това е една от най-невероятните коледни истории, надявам се, че в бъдеще няма да има такива“, обяви един от шефовете на бетинг компанията.
Източник: „Стандарт“