Манчестър Юнайтед 0:0 АЗ Алкмаар, гледайте тук!

Манчестър Юнайтед и АЗ Алкмаар играят на „Олд Трафорд“ при резултат 0:0 в последния мач от група „L“ на Лига Европа.

Оле Гунар Солскяер е избрал за този мач да направи някои промени в състава си и да даде шанс на играчи, които по-рядко получават шанс сред титулярите. В атака отново ще действа Антони Марсиал, който ще бъде подкрепян от Хуан Мата, Андреас Перейра и Мейсън Грийнууд ще действат от по-задни позиции.

За АЗ Алкмаар триото в атака ще е съставено от Усама Идриси, Дани де Вит и Юкинари Сугавара. В средата пък ще действат Калвин Стенгс, Фредрик Мидстьо и Йорди Класи.

Гостите създадоха първата голова възможност в мача. В 4-ата минута Сугавара отправи опасен изстрел и Серхио Ромеро спаси.

Манчестър Юнайтед отговори с пробив на Перейра, който се освободи от двама играчи на съперника и шутира от малък ъгъл, но без да затрудни вратаря.

В 9-ата минута Идриси направи хубав пробив отляво и стреля в близкия ъгъл, но Ромеро следеше внимателно ситуацията и спаси.

В 17-ата минута Класи стреля от около 30 метра, но ударът му бе неточен и мина над напречната греда.