Warning: getimagesize(https://sportove.net/wp-content/uploads/2019/11/screenshot242672.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sportove/public_html/wp-content/themes/devoe/header.php on line 25
Локомотив (Москва) 1:1 Ювентус, гледайте тук – Sportove

Локомотив (Москва) 1:1 Ювентус, гледайте тук

Отборите на Локомотив (Москва) и Ювентус играят при резултат 1:1 в двубой от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Попаденията отбелязаха Аарън Рамзи (4′) и Алексей Миранчук (12′).

Маурицио Сари е направил цели 7 промени в стартовия си състав след победата с 1:0 над Торино. Местата си запазват единствено вратарят Войчех Шчесни, капитанът Леонардо Бонучи, халфът Миралем Пянич и голямата звезда Кристиано Роналдо.

Домакините пък са подредени в 4-4-2, като двамата в атака са Едер и Миранчук.

Ювентус поведе още в 4-ата минута, когато след пряк свободен удар на Роналдо вратарят Гилерме изпусна топката, която мина между краката му, а Рамзи я добута във вратата от голлинията и така попадението беше записано на неговото име. Това е и гол номер 300 за торинци в историята на Шампионската лига.

Домакините обаче не се забавиха и изравниха едва осем минути по-късно. Тогава Миранчук засече центриране с глава, като ударът му срещна страничната греда, но при добавката си беше точен за 1:1. В 22-ата минута той можеше да стигне до своя втори гол в мача, но от няколко метра с глава насочи топката над вратата. В 33-ата Гилерме изби в корнер шут от воле на Гонсало Игуаин.

В 56-ата минута Гилерме изби удар на Роналдо от границата на наказателното поле. В 78-ата Бонучи от голлинията спря изстрел на Жоао Марио.

ЛОКОМОТИВ (МОСКВА) – ЮВЕНТУС 1:1

0:1 Рамзи (4′)
1:1 Миранчук (12′)

Локомотив (Москва): Гилерме, Игнатиев, Хьоведес, Чорлука, Рибус, Жемалетдинов, Криховяк, Баринов, Марио, Миранчук, Едер

Ювентус: Шчесни, Данило, Бонучи, Ругани, Сандро, Кедира, Пянич, Рабио, Рамзи, Игуаин, Роналдо